Email

Një vajzë britanike humbi jetën pak ditë më parë në Melburn të Australisë.

Stacey Tierney 29 vjeç, humbi jetën në një klub të qytetit australian.

Familja u hidhërua shumë për vdekjen e saj dhe nisi procedurat për kthimin e trupit teksa policia po heton shkaqet e vdekjes.

Por familja e vajzës britanike u trondit më shumë kur mori vesh punën që bënte vajza.

Prej dy vitesh ajo punonte në një klub striptizmi si kërcimtare ekzotike.

Ajo e kishte mbajtur të fshehtë nga familja e saj këtë fakt për shkak se i druhej reagimit të tyre.

Babai i saj Paul Tierney tha se ishte i shokuar qoftë për vdekjen e vajzës, qoftë për punën që ajo bënte.

albania.eu.com Reviewed by albania.eu.com on . FOTOT/ Familja merr vesh vdekjen e vajzës, por tronditen më shumë nga puna e saj… FOTOT/ Familja merr vesh vdekjen e vajzës, por tronditen më shumë nga puna e saj… Rating: 5.0
Albania News Agency Online - Albania Portal me lajme shqip 2017!