Email

Djali i diktatorit të Guinesë Ekuatoriale jeton mes luksit dhe festave pafund, teksa kombi i tij ngordh urie.

Teodoro Nguema Obiang Mangue është ndaluar në Paris pasi dyshohet se ka shpenzuar para publike për të plotësuar qejfet e tij.

Obiang është djali i diktatorit të Guinesë Teodoro Mangue.

Ai ka shpenzuar shumë të çmendura për makina si të Batmanit, motoçikletë 75 mijë dollarëshe etj.

albania.eu.com Reviewed by albania.eu.com on . FOTOT/ Luksi i shfrenuar i djalit të diktatorit, teksa kombi i tij vdes urie FOTOT/ Luksi i shfrenuar i djalit të diktatorit, teksa kombi i tij vdes urie Rating: 5.0
Albania News Agency Online - Albania Portal me lajme shqip 2017!