Email

Situata e të ftohtit pritet të bëhet dramatike.

Raportohet që ditën e nesërme temperaturat të arrijnë deri në minus 20 gradë celcius në të gjithë vendin.

Si rrallë ndonjëherë ngrica do të ketë edhe në Shqipërinë e Mesme, ndërsa reshje dëbore pritet të bien edhe në qytetet bregdetare.

Ndërkohë, ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri, ka postuar këto foto, duke treguar se policia është në krye të detyrës për të ndihmuar mjetet që lëvizin nëpër rrugë.

“Ne krye te detyres, diten dhe naten, per te ndihmuar qytetaret ne kete mot te veshtire.

#policiaqeduam”, shkruan Tahiri.

albania.eu.com Reviewed by albania.eu.com on . FOTOT/ Situata bëhet dramatike: Nesër -20 gradë, borë edhe në bregdet (dhe “policia që duam”) FOTOT/ Situata bëhet dramatike: Nesër -20 gradë, borë edhe në bregdet (dhe “policia që duam”) Rating: 5.0
Albania News Agency Online - Albania Portal me lajme shqip 2017!